pierwszy taniec to niezwykły moment każdej uroczystości weselnej

 

Spraw aby był wyjątkowy

Stworzymy niezapomnianą choreografię, oraz przygotujemy Was do zatańczenia wyjątkowego Pierwszego Tańca. Doradzimy również przy wyborze odpowiedniego utworu. Nauczymy Was również tańca użytkowego.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Od 2009r kompleksowo nauczamy pierwszego tańca na wesele. Doświadczenie jakie zebraliśmy podczas pracy z nowożeńcami, pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oprócz lekcji dostajecie Państwo niezbędne informacje o przygotowaniu do tańca i wskazówki uzbierane na podstawie doświadczeń ponad 400naszych klientów jak ustrzec się przed nieplanowanymi wpadkami.

NOWOŚĆ!  SPRAWDŹ NASZ KURS ONLINE >TUTAJ<

Więcej informacji i zapisy znajdziesz
również na naszej nowej stronie www
kliknij w logo poniżej!
GDZIE PROWADZIMY LEKCJE

Centrum Tańca Wedding Dance

Nowy lokal!  Biskupa Tomasza 4-6
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 794 973 741

 

 

 

 

MĹ‚oda para

O mnie

mistrzostwa polski - gliwice 2006

Przygodę z tańcem rozpocząłem w 2000 roku w małej miejscowości pod Wrocławiem  - Trzebnicy. Już po roku zajęć odniosłem pierwszy poważny sukces na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Oławie zajmując 2 miejsce na 21 par. Był to dzień, który niewątpliwie wskazał mi moją życiową pasję oraz sposób na życie  – taniec.

Liczne treningi, wylane litry potu, poświęcony czas przekładały się na wyniki turniejów.
Po dwóch latach osiągnąłem tytuł Vice-Mistrza Dolnego Śląska, a w następnym roku obroniłem tytuł.

turniej - jelenia góra
festiwal tańca - zabrze 2010 Kolejne lata przyniosły dużo zmian. Zdecydowałem się na zmianę barw klubowych.
Szkołę tańca z małej miejscowości zastąpił Klub Tańca Perfect Dance Wrocław, gdzie pod okiem Mistrzyni Polski - Alicji Majewskiej - sukcesywnie podnosiłem swój poziom taneczny.
Reprezentowanie tego klubu umożliwiło mi kontakt z jednymi z najlepszych szkoleniowców na świecie - Sergeyem Surkovem i Melią, którzy niegdyś reprezentowali Polskę.
Po kilku latach musiałem pożegnać się w ówczesną partnerką i znaleźć nową, aby móc w dalszym ciągu rozwijać umiejętności taneczne. Po niedługim czasie się udało – znalazłam partnerkę w Krakowie. Po krótkim namyśle przeprowadziłem się Krakowa, gdzie dzięki Szkole Tańca IDEA Kraków miałem przyjemność trenowania
i szkolenia się pod okiem obecnych Mistrzów Polski Andrzeja Suchockiego i Natalii Piecewicz.

Dzięki obozom i licznym szkoleniom tanecznym, jakie były organizowane przez Klub Tańca IDEA Kraków, miałem niepowtarzalną szansę oraz przyjemność pracować
z jedną z najlepszych trenerek na świecie Carolyn Smith - główną trenerką najlepszych światowych par.

 

Carolyn Smith

 

 

 

 

Jako 24-latek zdecydowałem się na powrót do Wrocławia i inwestycję w swoją markę Weddingdance.pl
Obecnie prowadzę zajęcia z pierwszego tańca i zajmuje się moją firmą Z PRZYTUPEM. Swoją miłość do tańca przekazuje na każdych zajęciach.Oprócz tego jestem managerem i organizuję imprezy okolicznościowe.
Prywatnie jestem zakochanym mężem i szczęśliwym ojcem małej Tosi :)

 

 

 

 

Do zobaczenia na parkiecie !

 

 

Z tanecznymi pozdrowieniami

Tomek Woźniak