pierwszy taniec to niezwykły moment każdej uroczystości weselnej

 

Spraw aby był wyjątkowy

Wspólnie stworzymy niezapomnianą choreografię, solidnie przygotuję Was do zatańczenia Pierwszego Tańca. Doradzę również przy wyborze odpowiedniego utworu aby taniec był idealny dla Was!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Od 2009r kompleksowo nauczam pierwszego tańca na wesele. Doświadczenie jakie zebrałem podczas pracy z nowożeńcami, pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz elastycznie dopasowywać się do potrzeb Klientów.

GDZIE PROWADZIMY LEKCJE

Centrum Tańca Wedding Dance

Robotnicza 70j

Gajowicka 177

Rynek 30

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 794 973 741

MĹ‚oda para

O mnie

mistrzostwa polski - gliwice 2006

Przygodę z tańcem rozpocząłem w 2000 roku w małej miejscowości pod Wrocławiem  - Trzebnicy. Już po roku zajęć odniosłem pierwszy poważny sukces na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Oławie zajmując 2 miejsce na 21 par. Był to dzień, który niewątpliwie wskazał mi moją życiową pasję oraz sposób na życie  – taniec.

Liczne treningi, wylane litry potu, poświęcony czas przekładały się na wyniki turniejów.
Po dwóch latach osiągnąłem tytuł Vice-Mistrza Dolnego Śląska, a w następnym roku obroniłem tytuł.

turniej - jelenia góra
festiwal tańca - zabrze 2010 Kolejne lata przyniosły dużo zmian. Zdecydowałem się na zmianę barw klubowych.
Szkołę tańca z małej miejscowości zastąpił Klub Tańca Perfect Dance Wrocław, gdzie pod okiem Mistrzyni Polski - Alicji Majewskiej - sukcesywnie podnosiłem swój poziom taneczny.
Reprezentowanie tego klubu umożliwiło mi kontakt z jednymi z najlepszych szkoleniowców na świecie - Sergeyem Surkovem i Melią, którzy niegdyś reprezentowali Polskę.
Po kilku latach musiałem pożegnać się w ówczesną partnerką i znaleźć nową, aby móc w dalszym ciągu rozwijać umiejętności taneczne. Po niedługim czasie się udało – znalazłam partnerkę w Krakowie. Po krótkim namyśle przeprowadziłem się Krakowa, gdzie dzięki Szkole Tańca IDEA Kraków miałem przyjemność trenowania
i szkolenia się pod okiem obecnych Mistrzów Polski Andrzeja Suchockiego i Natalii Piecewicz.

Dzięki obozom i licznym szkoleniom tanecznym, jakie były organizowane przez Klub Tańca IDEA Kraków, miałem niepowtarzalną szansę oraz przyjemność pracować
z jedną z najlepszych trenerek na świecie Carolyn Smith - główną trenerką najlepszych światowych par.

 

Carolyn Smith

 

 

 

 

Jako 24-latek zdecydowałem się na powrót do Wrocławia i inwestycję w swoją markę Weddingdance.pl
Obecnie - głównie - prowadzę zajęcia z pierwszego tańca. Swoją miłość do tańca przekazuje na każdych zajęciach.Oprócz tego jestem managerem i organizuję imprezy okolicznościowe.
Prywatnie jestem zakochanym mężem i szczęśliwym tatusiem :)

 

 

 

 

Do zobaczenia na parkiecie !

 

 

Z tanecznymi pozdrowieniami

Tomek Woźniak